Menu
Your Cart

F2 Serisi Far Led

F2 Serisi Far Led
F2 Serisi Far Led
  • Stok: Stokta var
  • Model: JOYECARF2
19% s numune satıldı 0
Ürün Görünümleri: 36
370,00TL
Vergiler Hariç: 370,00TL

Detaylı Bilgi ve Satın Almak İçin Whatsapdan Ulaşmanız Yeterlidir. Whatsapp için

Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü CSP LED, 6500K ışık rengi ve 12000 Lümen ışık sıcaklığının dengeli entegrasyonu ile üretilmiş ve istenilen beyaz ışık renginin göz yormaması için gerekli hassasiyet göz önüne alınmıştır. Şimşek etkili Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü far haznesi sorunu ve arıza ışığı gibi problemleri hayatınızdan çıkararak size optimal bir sürüş deneyimi sağlar.

Şimşek Etkili

            Şimşek etkili Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü selektör anında ultra güçlü ve hızlı bir aydınlatma sağlayarak şimşek etkisi deneyimini zirveye çıkarır. 

Far Kapağı Kapanır

Araçların far haznesine büyük gelen led farlar, far kapağının kapanmasını önlemektedir. Mini/slim olmasıyla öne çıkan Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü;

  • Toplam yükseklik: 7cm,
  • Çap: 3cm
  • Fan bölümü yüksekliği: 2.9cm’dir.

 Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü entegre edilen araçların %99’unda far kapağı kapanmaktadır. Bu sayede far kapağında delme, kesme vb. işlemler ortadan kalkmaktadır.

CSP Led Teknolojisi

CSP Led Teknolojisi ile üretilen F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü, tüm ışık gücünü bir çizgi halinde ve maksimum görüş açısı oluşturacak şekilde yola aktarır.

Karşıdan Gelen Sürücüye Etki

CSP Led teknolojisi sayesinde ufuk/odak çizgisine sahip olan F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü, karşıdan gelen sürücüleri rahatız etmeyecek ve çift yönlü güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Garanti Süresi

Joyecar tarafından F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü ve tüm ürünlere 1 yıl garanti sağlanmaktadır.

12000 Lümen Işık Gücü

Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü 12000 Lümen ultra yüksek ışık gücüne sahiptir. 12000 Lümen ışık gücü kullanıcılara maksimum aydınlatma sağlayacak donanımla desteklenmiştir. 

Hangi Araçlarla Uyumlu?

Joyecar F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü uzun, kısa veya sis farlarında H1 soketine sahip tüm araçlarla uyumludur. Araçlarda uzun, kısa ve sis farlarının soket tipleri değişkenlik göstermektedir. Soket tipinizi oto elektrikçinizden veya ustanızdan öğrenebilir, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arıza Işığı Yakar mı?

F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü yüksek performanslı donanımlarla desteklenmiş 70 Watt güce sahiptir. Kullanılan araçlarla donanımsal ve elektriksel bir uyuşmazlığı önleyerek arıza ışığı yakmamaktadır.

Turbo Fan

            F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü ultra sessiz çalışan ve ısınmayı yüksek derecede önleyen A kalite fana sahiptir. Fan sayesinde ısınma seviyesi minimuma inmektedir ve far kapağının kapalı olması tehlike oluşturmamaktadır.

6500K Renk Sıcaklığı

F2 Mini H1 Şimşek Etkili CSP Led Far Ampulü 6500 Kelvin soğuk beyaz renk sıcaklığına sahiptir.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.